sākumlapa darbs prakse kursi forumi
reklāma


Nodokļu atgriešana

Mājas lapas izstrāde WEBstyle.lv

Virtuālais birojs - Juridiskā adrese un citi grāmatvedības pakalpojumi

Darbs

Jumta bagāžnieki
Thule
Jumta kastes

Onkoloģija, Krūts vēzis

Ziemas riepas


Forumi » Sabiedrība » Komentāri
Skaistums un veselība! Marina 17.05.2005 21:18
Jūs gribat efektīvi novājēt, brīnišķīgi justies un teicami izskatīties? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lai izvairītos no daudzām neveselības problēmām, kuras rodas sakarā ar piesārņoto apkārtējo vidi, stresu, sliktu uzturu utt., mēs Jums piedāvājam Pareiza uztura un Svara kontroles programmas! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kompānijai ir milzīga pieredze sabalansētu dabas uztura produktu izstrādāšanā un ražošanā, kuriem pamatā ir dabas medicīnas 4000 gadu ilgā pieredze un paši mūsdienīgākie uztura saistības ar veselību pētījumi. Šīs programmas tika izstrādātas Kompānijas medicīniski konsultatīvās padomes priekšsēdētāja, lielākā speciālista šajā nozarē dr.Devida Hibera vadībā. Mūsu produkcijai ir milzīgi panākumi pasaules tirgū, kur tā tiek prezentēta jau 25 gadus. Mums ir 40 miljoni apmierinātu klientu 60 pasaules valstīs. Mūsu pamatuzdevums ir Jūsu apmierinātība ar iegūtajiem rezultātiem, un mēs pieliksim visas pūles to sasniegšanai! Mēs regulāri ar Jums sazināsimies, lai pārliecinātos, ka Jūs pareizi lietojiet produktus un saņemat vēlamos rezultātus. Griezieties pie mums sakarā ar visiem jautājumiem, saistītiem ar Pareiza uztura un Svara kontroles programmām, un mēs Jums palīdzēsim! Esam pārliecināti par Jūsu panākumiem! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pieraksts uzkonsultāciju ( 1.- Ls) Veselības un Skaistuma centrā: tālrunis: + 371 9565485 E-mail : goodlike4@yahoo.com Paldies.
Gribi nopelniit ? 06.04.2008 17:00
!!!!!!!!!!!!!Sveiki, visi, kuri ikdiena strādā ar datoru (ofisā, mājas utt.) ir iespēja nopelnit papildus naudu..http://buxa.in/?r=zutis-bad@inbox.lvhttp://bux.to/?r=SpoGuliits tātad - Jums japiereģistrējas šajos saitos (tie ir saiti kuros maksā par to, ka apskatiet citas interneta lapas (30 sekundes katru), šis ir tikai 2 no lapām,, bet tādu ir vesals lērums... īsāk sakot: 1)pierģistrējaties 2)jejuplādējiet programmu bux.to autoclicker kuru war dabuut sheitautoclickers.uni.cc wai parasat manskype Ludacris707 3)es jums aizsūtišuuz adresēm---> 4)jums nekas vairs nebūs jādara.. 5) jāmēgina piesaistīt kāds/i kuri būs zem jums... tad arī viņi pelnīs naudu Jums.. ja ir interese un jautājumi varat rakstiit uz jkonline@inbox.lv wai skype Ludacris707ps. ar šo bagāts nevar palikt.. bet lieka nauda anevienm nekaitē...P.S esmu jav nopelenijis 200 $ menesi...P.S.S tas patieshaam darbojās..!!!
gaujiniece 15.11.2008 20:29
Reāla iespējazaudēt un kontrolēt savu svaru ,kā arī uzlabot savu veselību un pašsajūtu. Interesentiem lūgums zvanit pa tālr : 26809000
 
Tavs komentārs:
Vārds:
Epasts:
Teksts:
 
« Atpakaļ
 
Pirmdiena, 23.jūlijs
Reklāma
Par mums
Kontakti
Atsauksmes
Uzņēmumiem
Lietotājs:
Parole:

Aizmirsi paroli!

Copyright © 2002
e-students.lv

Top.LV


on-line.lv rating system

Latvijas 
Reitingi