sākumlapa darbs prakse kursi forumi
reklāma


Nodokļu atgriešana

Mājas lapas izstrāde WEBstyle.lv

Virtuālais birojs - Juridiskā adrese un citi grāmatvedības pakalpojumi

Darbs

Jumta bagāžnieki
Thule
Jumta kastes

Onkoloģija, Krūts vēzis

Ziemas riepas


Forumi » Sabiedrība » Komentāri
Transporta finasēšana Amnesia 15.08.2003 10:15
Interesanti, ko muusu slavenās, aktīvaas studentu organizācijas iesāks pret Repšes izteikto ideju atņemt studentiem transporta kompensācijas?!!! Nevar taču būt, ka nebūs neviena paša piketa pret šo neiedomājamo stulbumu. Es iesaku atkal samazināt valdībnieku algas par šo summu, ka nepieciešama transporta kompensācijām. Vai tā ir jauno, daudzsološo cilvēku atbalstīšana?! Valdība dzen mūs postā kā vien prot!!!
fakts 20.08.2003 10:45
ko ievēlējam, ar tiembūs arī jādzīvo!!!
Larons 27.08.2003 14:54
es ar piekriitu,ka tas ir pilniigi garaam nemaksaat transporta kompensaacijas...
ljollik 03.03.2004 12:35
visu laiku stipendijas un transporta kompensacijas samazinas,samazinas,samazinas......
Pikachu 25.05.2004 23:44
Kaa var tik hroniski LU truukt naudinjas? Maaciibu maksu tik celj, pedagogi jauni neparaadaas, budzheta vietas saruuk un breec, ka nav no kaa maksaat stiipas un transporta kompensaacijas. SVIESC! Tauta, muus vienkaarshi vadiiba chakaree!
Inta 20.03.2006 17:02
Es piekriitu, ka valdiiba mus cakaree, agraak studentiem no rajoniem bija bilesu atlaides, tagad nekaa.Darbaa bez pieredzes arii nemt negrib, maacies kaa gribi un pelni kaa gribi.
Cilveecinjsh 04.02.2009 09:23
Tas taču ir skaidri redzams, ka izglītību lv tie tur augšā vnk grib iznīdēt, gluži kā lauksaimniecību... bet mēs esam vēl pārāk spītīgi un zinātkāri lai padotos kkādām šāda veida izdarībām.... galvenais turētis pretī... nav jau gluži vēl, kā pēckara laikā, ka nebija pat maizes garoziņas... :) [peace]
Gatis 01.09.2009 14:16
Studentiem par transportu. ... Muterīte jau gaida ar siltām pankūkām un ‘sīkā’ tik snaikstās gar logu. Draugs sūta SMS – „Nu? Kas i’? Būsi vai kā?” Rakstu atpakaļ: „Braucu, jau braucu! Kad aizbraukšu, tad arī būšu! Tik pietaupi priekš manis aliņu! :)” Atpazīstama situācija, vai piekrītat? Protams, niansēs mājup braukšana notiek katram kā citādi, tomēr ir kāds aspekts, kurā mēs visi esam līdzīgi – tā neaprakstāmā sajūta, pārrodoties mājās pēc vairāku dienu prombūtnes. Viss būtu gana jauki, ja nenāktos ik pa laikam saskarties ar paskarbo realitāti un apstākļiem, kas liek saraukt pieri un atcerēties par jēdzienu „KRĪZE”. Šoreiz tā ir ziņa, ka no 1.septembra stāsies spēkā jauna kārtība, kurā studenti vairs nav iekļauti starp pasažieru kategorijām, kurām ir iespēja saņemt transporta kompensācijas starppilsētu maršrutos (kam tādas vēl bija). Atcerieties, nu jau vairāk kā 100 gadus atpakaļ Henrija Forda skeptiskais advokāts atļāvās izteikties – „Zirgi bija un zirgi paliks. Auto ir tikai bagātnieku izpriecas” ... (!) ... Jā, daļēji varētu piekrist – zirgi ir palikuši. Bet palicis ir arī auto ar visām tā pielietošanas priekšrocībām un daudzveidību. IK„Plus Auto” sadarbībā ar SIA”ČETRI PLUS KOMPĀNIJA” un SIA”BAMAKO” aicina jūs, tieši studentus, izteikt savu viedokli par studentu transporta maršrutu tīkla izstrādāšanu. Mūsu sākotnējā ideja bija par maršrutu Rīga – Tartu – Rīga, taču pilnīgi loģiski, jūs jau paši gan labāk varētu zināt, cik tas varētu būt jums aktuāls. Iesākumā, protams, varētu izveidot kādu vienu, bet ar laiku un pakāpeniski varēsim atvērt vēl kādus, atkarībā no pieprasījuma u.c. aspektiem. Piedāvājumā no mūsu puses varam šādas līnijas nodrošināt ar atbilstošu tehniku 14 – 50 pasažieru vietām, brauciena maksu no personas, kas nebūs augstāka par parastās autobusa biļetes cenu, turklāt ar vismaz 10% atlaidi norēķinoties ar ISIC Visa karti, un 50% atlaidi saņems arī katrs 100ais norēķins ar ISIC. Maršrutu, kustības grafiku un pieturvietas varam variēt optimāli, vadoties pēc jūsu ierosinājumiem. Nepieciešamais minimums, lai tas būtu rentabli – 100 km un 10 personas vienā virzienā. Saprotam, ka jūs esat daudz un katram no jums ir savs viedoklis. Bet vienīgi ar tiem visiem iepazīstoties, varēsim saprast, kurš virziens un kāds maršruts uz doto brīdi būtu pats nepieciešamākais, un cik patiesībā ir to, kam šī tēma ir aktuāla. Gatis Vītols, IK”Plus Auto” T – 28444115, e-pasts kvanta@inbox.lv
 
Tavs komentārs:
Vārds:
Epasts:
Teksts:
 
« Atpakaļ
 
Pirmdiena, 23.jūlijs
Reklāma
Par mums
Kontakti
Atsauksmes
Uzņēmumiem
Lietotājs:
Parole:

Aizmirsi paroli!

Copyright © 2002
e-students.lv

Top.LV


on-line.lv rating system

Latvijas 
Reitingi