sākumlapa darbs prakse kursi forumi
reklāma


Nodokļu atgriešana

Mājas lapas izstrāde WEBstyle.lv

Virtuālais birojs - Juridiskā adrese un citi grāmatvedības pakalpojumi

Darbs

Jumta bagāžnieki
Thule
Jumta kastes

Onkoloģija, Krūts vēzis

Ziemas riepas


Forumi » Viss par kursiem » Komentāri
Kursi - domā uz priekšdienām Ilknis 15.08.2003 10:31
Studējot pirmajos kursos, kamēr vēl nestrādā, padomā uz priekšu, paanalizē darba tirgus situāciju /lai vai kā, tomēr vienā jauka dienā tev vajadzēs sākt strādāt/, padoma kā tu varētu būt citādāks nekā visa pārējo studentu masa, kas ir bez darba pieredzes un tici - atrast savu pirmo darbu bieži vien mēdz būt ļoti grūti, tāpēc iesaku izvērtēt arī savas intereses un iziet kādus prestiža nosaukuma kursus, kuri būtu īpaša atzīme tavā CV! Kā tu domā, kuru studentiņu bez darba pieredzes paņems darbā, piemēam, par sekretāri, to kura būs izgājusi piemēram Biroja vadītājas kursus vai to kurai šāda punkta CV nebūs???...
LaryN 17.08.2003 17:05
No vienas puses, tā ir kā tu saki, bet no otras puses - tagad tos visādos "papīrīshus" dala pa labi un pa kreisi, turklāt diez vai mazās firmiņas, tur pārbauda ko tu esi mācījies un ko nē, tā kā saprāta robežās var pielietot fantāciju.
Sany 21.08.2003 13:45
Ar nožēlu jāsaka, ka vismaz mana pieredze nav no tām saldajām attiecībā uz darba meklējumiem. Pat ar visiem ierakstiem CV, kursiem nav tik pat kā nekādas nozīmes, ja galviņā nebūs nekā no tā, kas atbilstošajai profesijai ir vajadzīgs. Esmu pati izgājusi vairākus kursus, kā Jūs sakāt ar "nosaukumu", bet tam nav nozīmes, ja nespēsi pierādīt ka tomēr kaut ko arī proti. Kas attiecas uz darba meklējumiem, tur nu ir jāpiekrīt ka bez prakses jauniņos negrib neviens ņemt. Bet tad ir jautājums, Kā lai jaunie cilvēki iegūst kādu darba pieredzi, ja uzņēmēji baidās riskēt un pieņemt gados jaunus un bez pieredzes darbiniekus? Tā kā mācieties un mācību praksēs centieties iegūt pēc iespējas vairāk no tā, ko Jums piedāvā prakses vadītāji.
Anders 02.12.2003 10:57
Ikviens darba deveejs meklee augstikvalificetu ar lielu darba pieredzi un profesionaalu darbinieku! Taas ir vina tiesiibas un intereses, bet visi profesionaali jau ir atradushi darbu, un sapraatigi priekshnieki centiisies tos patureet pie sevis. Ir nepiecieshamas zinaashanas, nevis papiiritis, jo visa darbaa veicamo uzdevumu atbildiiba buus uz taviem pleciem nevis uz papiriisha, un tev vajadzees risinat realas probleemas! Kursi taa ir laba lieta, bet tie ir daargi, man kaa IT studentam, tas nav pa kabatai, jo tas ir naudas ieguldiijums naakotnee, un nav paarlieciibas ka tieshi tu dabuusi darbu tajaa specialitaatee, kur tika izieti kursi! Pastaav pashmaaciibas celsh, bet teorija ir teorija bet prakse ar teoriju tas ir daudz labaak. Ideaalaakais variants, ir tad, kad tu izej kursus jau straadaajot, tad taa paarlieciiba ir, un tu maacies tieshi to kas ir nepiecieshams tavam darba deveejam, nevis kaut ko kas vareetu noderet! Par profesionali nepiedzimst, par to kluust, darba devejam tas jaasaprot!
Melduks 18.06.2004 16:11
Kursi ir laba lieta, bet pec savas pieredzes varu teikt, ka tajos noliek gala ieskaites vai eksamenus visi - nav tadu kas izkrit (Nu varbut retais, bet redzējis tādu neesmu) Bet galviņā retajam arī paliek kaut kas.Bet ko es gribēju teikt - kursi ir laba lieta ar to ka tur var smelties idejas, arī zināšanas un stimulu strādāt un sākt kaut ko darīt - kaut vai mācīties pašmācību ceļā lietas kas ir aktuālas, bet kuras praksē retais prot. Sevišķi to var attiecināt uz IT jaunajiem speciālistim un programmētājiem. Kā piemēru varu pateikt vienu lietu, kas ir aktuālas un kuras nav ieviestas praksē: 1)Programmas, kas rēķina figūru platības, kas sastāv no vektoriem (ir iekārtaas GPS (neatceros tikai kāds faila paplāšinājums ir GPS kertes failam, kad to ielādē datorā) kas savienojas ar satelītu un pārvietotjoties ar mašīnu vai kājām pa ceļiem vai pļavām, tam nav nozīmes, uz ekrāna zīmē ceļu, nu karti var ielādēt, piemēram apejot apkārt neregulāras formas zemes platībai tiek uzzīmēts zemes gabala attēls, šo attēlu var ielādēt datorā, bet nav programmu, kas automātiski aprēķinātu platību (Neviena firma neņemas tādu programmu taisīt) - cilvēki to rēķina paši valkādami vektorus. GPS latvijā izmanto valsts akciju sabiedrība " Latvijas Meži" Kā arī nākotnē izmantos arī valsts zemes dienests un ir vēl citas iestādes kas to izmanto, bet jēgas lielas nav, tiek iegūta tikai karte un viss.
Daggy 01.10.2004 11:31
Jaa,nevaru nepiekrist,ka kursi,kurus uzraadiiju CV nepaliidzeeja suurajaa darba mekleeshanas gaitaa- man ir darba aizsardziibas aplieciiba,biroja darba organizaacijas palieciiba,datorkursu aplieciiba,tachu nevienaa darba intervijaa par taas neviens negribeeja apskatiit,bet par vienu tagad esmu paarliecinaata- ir noziime anglju valodas zinaashanaam un tam,ka vari taas apliecinaat,jo naacaas dzirdeet- jaa,anglju valoda atkal uzradiitaa kaa "laba"-ko noziimee labas anglju valodas zinaashanas,kaa tu man taas pieradiisi,mums nav laika riikot vaodas paarbaudes utt.Tas lika aizdomaaties,paarunaaju to ar draugiem,viens saka-vai tad neesi dzirdeejusi par TOEIC testu?mums visiem acis platas.Jaa,esot taads tests,kas paarbauda anglju valodas liimeni darba videi,tagad kaa izraadaas var kaartot arii Latvijaa,tas ir starptautiski atziits utt.Taa es tiku pie noderiiga sertifikaata,kam beidzot ir kada jeega.
Ketty 04.10.2004 22:40
Kur var izdariit sho testu?
Daggy 06.10.2004 16:33
TOEIC testu administree ASV Izgliitiibas Informaacijas un Testeeshanas Centrs,tur ir pieejama visa nepiecieshamaa info,tas atrodas Alberta ielaa 13,tel.:7039220
Stipendija 21.06.2013 12:32
PIKC„RĪGAS VALSTS TEHNIKUMS” līdz 2013.gada 30.augustam izsludina uzņemšanu ESF finansētajās profesionālās izglītības programmās ar vidusskolasizglītību. Mācību ilgums 1,5 gadi. Mācību laikā izglītojamie saņem stipendiju līdz 80 Ls. Izglītojamie tiek nodrošināti ar dienesta viesnīcu. Dokumentus var iesniegtRīgā, K.Valdemāra ielā 1c, 229.kab. no plkst. 9.00 līdz 16.00 (darba dienās). Informācijai - 67322825; 27260001. E-pasts talakizglitiba@rvt.lv
 
Tavs komentārs:
Vārds:
Epasts:
Teksts:
 
« Atpakaļ
 
Svētdiena, 15.jūlijs
Reklāma
Par mums
Kontakti
Atsauksmes
Uzņēmumiem
Lietotājs:
Parole:

Aizmirsi paroli!

Copyright © 2002
e-students.lv

Top.LV


on-line.lv rating system

Latvijas 
Reitingi