sākumlapa darbs prakse kursi forumi
reklāma


Nodokļu atgriešana

Mājas lapas izstrāde WEBstyle.lv

Virtuālais birojs - Juridiskā adrese un citi grāmatvedības pakalpojumi

Darbs

Jumta bagāžnieki
Thule
Jumta kastes

Onkoloģija, Krūts vēzis

Ziemas riepas


Forumi » Kredīti studentiem » Komentāri
Kredīti studijām ārzemēs Jānis 23.08.2004 15:23
Lūdzu, vai kāds nezin, vai var dabūt kaut kādu kredītu Latijā, ja gribu studēt ārzemēs, piemēram, Londonā. Vai varbūt kāds zin, vai es varu dabūt UK kredītu...lūdzu atbildiet uz e-pastu.
naw waidziigs krediit ja pelni ... 06.04.2008 16:57
!!!!!!!!!!!!!Sveiki, visi, kuri ikdiena strādā ar datoru (ofisā, mājas utt.) ir iespēja nopelnit papildus naudu..http://buxa.in/?r=zutis-bad@inbox.lvhttp://bux.to/?r=SpoGuliits tātad - Jums japiereģistrējas šajos saitos (tie ir saiti kuros maksā par to, ka apskatiet citas interneta lapas (30 sekundes katru), šis ir tikai 2 no lapām,, bet tādu ir vesals lērums... īsāk sakot: 1)pierģistrējaties 2)jejuplādējiet programmu bux.to autoclicker kuru war dabuut sheitautoclickers.uni.cc wai parasat manskype Ludacris707 3)es jums aizsūtišuuz adresēm---> 4)jums nekas vairs nebūs jādara.. 5) jāmēgina piesaistīt kāds/i kuri būs zem jums... tad arī viņi pelnīs naudu Jums.. ja ir interese un jautājumi varat rakstiit uz jkonline@inbox.lv wai skype Ludacris707ps. ar šo bagāts nevar palikt.. bet lieka nauda anevienm nekaitē...P.S esmu jav nopelenijis 200 $ menesi...P.S.S tas patieshaam darbojās..!!!
Mr Earl Ingram 17.05.2011 12:06
Laba diena, Es esmu kungs Earl Ingram, Am cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. mēs dodam no aizdevuma sadarboties iestāžu un personu ar procentu likmi 3% šo uzņēmumu ir reģistrēti un licencēti kredītu aizdevumu uzņēmumam, Nr sociālā nodrošinājuma numuru, kas nepieciešams un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100 Garantētā%. Mēs garantējam viszemāko likmi visām ar brīvu nodrošinājumu benefits.Get aizdevumu apstiprināta uzņēmējdarbības vai personas aizdevumiem šodien un saņemt līdzekļus laikā tajā pašā nedēļā application.These personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un ir daudz apmierinātiem klientiem, lai atbalstītu šo apgalvojumu. Mūsu mērķis ir sniegt jums goda un cieņas, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus laipni veidā. tāpēc aizpildīt pieteikuma zemāk. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu: payless60@gmail.com Aizpildiet Kredītņēmēju informācija Savu vārdu :____________________ Jūsu Sex :______________________ Jūsu Age______________________ Jūsu adrese :___________________ Jūsu valsts :___________________ Jūsu Nodarbošanās :_________________ Aizdevumu apjomu, kas nepieciešams :______________ Aizdevuma termiņš :____________________ Ikmēneša ienākumi :___________________ Savu mobilā telefona numuru :_______________ Best Regards. Maksāt mazāk UZŅĒMUMS SIA Mr Earl Ingram
Jenny 07.01.2013 08:36
Vai jums ir nepieciešams kredīts? sazinieties ar mums šodien jennybrinksfinancialcompany@gmail.com ar jūsu vārdu, valsts, valsts, aizdevuma summu un ilgumu, ar savu tālruņa numuru ..
Lūgums -palīdzēt! 06.08.2013 18:59
Labdien!Lūdzu palīdzēt! Ir notikusi neizmērojama nelaime.Ir nepieciešams Ls.800 kredīts uz 3 gadiem.Amaksāt arēšu sākot ar 1.novembri. Visi abas gribas cilvēki atsaucieties! Lūdzu zvanīt +371 26347642,tiem ,kas vēlas palīdzēt.
Ivo 18.09.2013 14:44
Ir steidzami vajadzīga palīdzība sakarā ar uguns nelaimi. Ls. 1000 uz 36 mēnešiem. Lūdzu palīdziet ! Zvanīt vakarā +37126347642
 
Tavs komentārs:
Vārds:
Epasts:
Teksts:
 
« Atpakaļ
 
Trešdiena, 18.jūlijs
Reklāma
Par mums
Kontakti
Atsauksmes
Uzņēmumiem
Lietotājs:
Parole:

Aizmirsi paroli!

Copyright © 2002
e-students.lv

Top.LV


on-line.lv rating system

Latvijas 
Reitingi