sākumlapa darbs prakse kursi forumi
reklāma


Nodokļu atgriešana

Mājas lapas izstrāde WEBstyle.lv

Virtuālais birojs - Juridiskā adrese un citi grāmatvedības pakalpojumi

Darbs

Jumta bagāžnieki
Thule
Jumta kastes

Onkoloģija, Krūts vēzis

Ziemas riepas


Forumi » Kredīti studentiem » Komentāri
NĒ - studējošo kredītam! Kia 29.09.2003 18:16
Nekādā gadījumā neiesaku ņemt studējošo kredītu! Pirmkārt, beidzot universitāti, jauna dzīve būs jāsāk ar parādu, otkārt, pašā sākuma tā jau grūti nopelnīt un kad puse no algas jāatdod par kredītu, tad tā vien sanāks ka iedzīvoties parādos, protams, šis ir tikai viens no variantiem, var jau dzīvītē iet arī labāk un kredīta atdošanu nemaz nejust. Bet, tomēr, ja ir kaut mazāka iespēja izdzīvot, kāpēc gan apgrūtināt savu nākotni.
daiga 12.11.2003 19:31
Situācijas mēdz būt dažādas, man 29, esmu šķīrusies,2bērni, vecāki pensionāri, bagātu mirttantu un 2 galvotāju kredītam nav. Strādāju 4 vietās, ja varētu iegūt beidzot augstāko man jāņem vēl vismaz 2 haltūras un jāpastiepj diennakts, bet izglītība man ļautu strādāt varbūt 1, bet labi atalgotā vietā.Es plānoju nevis apgrūtināt, bet beidzot nostāties uz kājām.
Alise 04.01.2004 17:34
buutiibaa ir taa--naakotnee tjipa sagaidaamaa lata veertiibas krishanaas.jebkuraa gadiijumaa, veel mainiis valuutu un krediitu njeemeeji shaados gadiijumos ir tikai ieguveeji.pati gan studeejosho krediitu nenjemu. studiju kred. gan.
Valentīna 30.03.2004 15:46
Pirms 4.5 gadiem paneemu studejošo kredītu. Pēc studiju beigām darbu atradu neuzreiz, tomeer tagad, kad darbs ir nenoželoju, ka to naudu atskaita. Uzskatu, ka pati apmaksāju savu augstāko izglitību.
fix 30.03.2004 19:58
Ja tu ņēmi kredītu studijām, tad tas nav studējošo kredīts, bet gan studiju kredīts. Šīs tēmas autors manuprāt ir domājis studējošo kredītu, to, ko cilvēki saņem katru mēnesi pašu vajadzībām un nevis izglītības iegūšanai!
fix 30.03.2004 20:00
Es pats arī paņēmu studējošo kredītu un izmantoju vēl šodien! Man noder, jo ir mēneši, kad galus knapi var savilkt kopā! Drīzumā pabeigšu universitāti un tad jau manīs, kā būs ar to atdošanu:)
kristine 05.07.2004 12:11
Studiju kredīts ir lieliska iespēja, ja nav naudas, lai pats samaksātu.
Gatis 02.09.2004 09:44
Ko nu jokus, tad kad es sāku studēt, paņēmu studējošo kredītu un likās ak šausmas kas nu būs.. Darbu dabūju jau 3. kursā un nu jau to kredītu varu atdot ar pāris algām.
Zane 24.09.2009 09:48
Es pirmajā gadā nedabūju studiju kredītu un tādēļ ķēros pie ātrā kredīta internetā - http://www.opencredit.lv/lv/opencredit-atrais-kredits It kā jau liekas diezgan šausminoši, bet pieredze rāda, ka tā nav - es ņemu trīs reizes, jo visu summu uzreiz nedeva. Ātrais kredīts man palīdzēja - sāku atmaksāt uzreiz pa 20 latiem mēnesī, un tagad man nevelkas līdz parādu nasta.
Jana Kruma 30.05.2010 01:17
Es nemu kredito no www.creditON.lv un tur ir laba apkalposana un viss parejais. Vini piedava atros kreditus, un man vajadzeja samaksat par dzivokli, tapec sanaca erts risinajums. Ta ka nemu kreditutikai uz 5 dienam, parmaksaju maz.
Roland 20.08.2012 00:02
Var Kunga miers ir ar jums. Sveiki Mīļie, Mans vārds ir kungs Roland God, es esmu franču tautības, inženieris konsultants Republikas Beninas par deviņiem gadu. Es plānoju darīt ziedojums manu īpašumu, jo es esmu slims un mans ārsts man teica, ka es neizdzīvos pēc nākamajām trim nedēļām. es Šobrīd Londonā manā aprūpē. Man ir € 1,903,000 Uroš man bija tur projektam. Es došu tev rigged naudu, ka jūs varat palīdzēt jūsu projektu, lūdzu, pieņemiet, jo tas ir dāvana, ka man Fakts un neprasot neko pretī. Sazinieties ar mani, cik drīz vien iespējams, ja Jūs piekrītat manu piedāvājumu atstājot man savu kontaktinformāciju. (Lūdzu, atbildiet man šo pastu un lūdzieties par mani). Mr Roland God,
 
Tavs komentārs:
Vārds:
Epasts:
Teksts:
 
« Atpakaļ
 
Pirmdiena, 23.jūlijs
Reklāma
Par mums
Kontakti
Atsauksmes
Uzņēmumiem
Lietotājs:
Parole:

Aizmirsi paroli!

Copyright © 2002
e-students.lv

Top.LV


on-line.lv rating system

Latvijas 
Reitingi