sākumlapa darbs prakse kursi forumi
reklāma


Nodokļu atgriešana

Mājas lapas izstrāde WEBstyle.lv

Virtuālais birojs - Juridiskā adrese un citi grāmatvedības pakalpojumi

Darbs

Jumta bagāžnieki
Thule
Jumta kastes

Onkoloģija, Krūts vēzis

Ziemas riepas


Forumi » Darbs un prakse » Komentāri
studente meklē darbu Emblema 25.11.2009 22:04
Esmu 20g. veca, meklēju darbu ko apvienot ar studijām. Esmu komunikabla un pozitīva, sīkāk lūdzu rakstiet uz epastu, nosutišu cv un motivācijas vēstuli. Intimpakalpojumus & stuff nepiedavat. :)
Nikos travel 01.02.2010 17:48
Nepieciešami administrators,viesmīlis,istabene.pavārs,pavāru palīgs,supervaizers,viesnīcas pārzinis,restorāna pārzinis 18-35 gadi jauns angļu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī Pieredze attecīgajā amatā tiks ņemta vērā kā priekšrocība Mēs savukārt nodrošinam Tev: Dzīvošanu un ēdināšanu bezmaksas Apmaksātu ceļu darbu no 3-6 mēnešiem Grieķijas viesnīcās Stipendiju no 400eu/mēn + dzeramnauda + virsstundas(www.mitsishotels.com; www.lindianvillage.gr; www.platamonpalace.com; www.kianibeach.com; www.costanavarino.com ),jāierodas Grieķijā pēc sarunāta datuma ar darba devēju Stipendiju 600 eu+dzeramnauda,pieredze obligāta www.forumhotels.com ,jāierodas Grieķijā 31.03.2010 sertifikātu pēc stažēšanās beigšanas Neaizmirstamu pieredzi lieliskās viesnīcās darba intervijas 22.,23. februārī Rīgā ar 5 viesnīcu pārstāvjiem visi līgumi tiek slēgti LV Visas apmācības,prezentācijas,sagatavošanās intervijām ietilpst cenā Programmas maksa:250 Ls(pirmā iemaksa 35 Ls pirmā līguma slēgšanas brīdī,otrā iemaksa tikai tad,kas esat noslēdzis līgumu ar darba devēju šeit Latvijā pirms izbraukšanas) Lai pieteiktos: jāierodas pie mums ofisā,ierpiekš piesakoties pa tālruni 29565257 jāaizpilda anketa jānoslēdz līgums jāpiesakās intervijai jāiesniedz pases kopija un fotogrāfijas pārējie nepieciešamie dokumenti pēc intervijām:EVAK(Eiropas veselības apdrošināšanas karte;izziņa no policijas par nesodāmību;izziņa no mācību iestādes(studentiem) nestudējošie tiek sūtīti caur mūsu mācību centru !!!!!!!PASTEIDZIES!!!!!LĪDZ 15 FEBRUĀRIM!!!!
Ilgvars 25.06.2012 14:12
Vēlies darbu marketinga jomā nopietnā Latvijas uzņēmumā, raksti uz e-pastu! vertetajs@gmail.com
stein 01.03.2013 22:59
Labdien, MĒS jāmaksā jums {LS} eiro (EURO), dolāru ($), un GB mārciņas (£). PIETEIKTIES AIZDEVUMA KAS MUMS šodien, lai palīdzētu finansēt savu biznesu, maksāt savu PARĀDI, vai pat sākt savu biznesu organizācija. Tas ir tikpat viegli AS Jūs vēlaties, viss, kas jums jādara, ir iesniegt šīs zemāk dažas detaļas Un nosūtīja to uz ASV VIA E-pasts ::: {galaxy.loancompany02 @ gmail.com} DETAIL kas nepieciešams, lai aizdevumu apstrādi NOSAUKUMS ............ Tālruņa numurs ............ Šūnu telefonu .............. SUMMA ............. ILGUMS ................. SEX (vīrieši / sievietes) ........... OKUPĀCIJA & POZĪCIJA ........... PALDIES, kas sadarbojās Regards: Stein DAVID.
Mr James 18.04.2013 13:09
Vai jums ir nepieciešams kredīts? Es uzskatu, ka mērķis ir vislabāk zināms jums. Tas ir arī apstiprināja, un paziņoja, ka mūsu aizdevums piedāvājums ir reāls un secured.if Jums ir interese sazinieties ar mums pa e-pastu jamesloanfirm124@hotmail.com
 
Tavs komentārs:
Vārds:
Epasts:
Teksts:
 
« Atpakaļ
 
Svētdiena, 22.jūlijs
Reklāma
Par mums
Kontakti
Atsauksmes
Uzņēmumiem
Lietotājs:
Parole:

Aizmirsi paroli!

Copyright © 2002
e-students.lv

Top.LV


on-line.lv rating system

Latvijas 
Reitingi