sākumlapa darbs prakse kursi forumi
reklāma


Nodokļu atgriešana

Mājas lapas izstrāde WEBstyle.lv

Virtuālais birojs - Juridiskā adrese un citi grāmatvedības pakalpojumi

Darbs

Jumta bagāžnieki
Thule
Jumta kastes

Onkoloģija, Krūts vēzis

Ziemas riepas


Forumi » Darbs un prakse » Komentāri
draugiem ir darbs Maris 26.08.2009 17:10
Sveiki!! Atļaušos piedāvāt kautko interesantu. Septembrī internetā vērsies vaļā jauns ,starptautisks projekts YONIVERSE WORLD,kura idejas autors ir francūzis-tur būs apvienotas daudzas lietas- *komunikācija(kā draugiem.lv) *spēle (jo komunicēties varēs ar virtuāliem cilvēciņiem ) *komercija (jo būs daudzi virtuālie veikali,loterijas un pokera turnīri) *3D *darbs (jo tu PELNĪSI PROCENTUS 10%-30% no visiem darījumiem,kā arī statistikām ,ko pasūtīs tie ,kas ir zem tevis) Pašlaik var reģistrēties pa velti, bet viss tā pa īstam sāksies septembrī, kad arī atvērsies vaļā visa 3D vide. Ja ir interese izmēģināt , tad reģistrēties var te - http://www.youniverseworld.com/ un kā piesaistītājs jāraksta – maris.bridge@gmail.com
Maris 27.08.2009 15:55
Lai  rastos priekšstats par virtuālajiem draugiem, vari apskatīt pēc satura līdzīgu mājas lapu -  http://secondlife.com/?v=1 un izlasīt viedokli par šo portālu- http://www.politika.lv/blogi/index.php?id=60535.  Jaunajam  Youniverseworld būs labāka grafika, plašākas iespējas un reāla iespēja satikt savus draugus.Virtuālajos draugos var arī  šo to nopelnīt, it sevišķi, ja draugi un draugu draugi ir ārzemēs (turīgāki, vairāk tērē). Visi, kuri atvērs savus profilus, tas ir-  reģistrēsies zem Tevis un viņu draugu draugi....u.t.t pa visu pasauli, pasūtīs dažādas lietas savaam "virtuālajam ES" un mājoklim, ieejas biļetes virtuālajos pasākumos (koncerti, šovi, atrakcijas...), spēles,  preces internetveikalos.. No visiem šiem pirkumiem saņemsi procentus.
marika 16.12.2010 21:20
PIEDAVĀJU NOPELNĪT REĀLU NAUDU INTERNETĀ, LIELU NAUDU NENOPELNĪSIET, BET LABA KABATAS NAUDA SANĀK UN GALVENAIS, KA MAKSĀ TAS IR PĀRBAUDĪTS. TĀTAD EJAT IEKŠĀ SAITĀ Sistēma vienkārša, uzmanīgi reģistrējamies, pēc reģistrācijasno jauna ejam iekšāsavā kontā, (ievadot lietotājvārdu un paroli),spiežam uz reklāmām --> views ADS (advertisements), vārdu sakot jāskatās reklāmas, parādās vesela virkne lodziņu zilā un pelēkā krāsā, spiežam uz zila lodziņa atvērās saits jeb reklāma, (ka kura reklāma līdz 40sek), tad jāievada tas, (lapas augšējā daļā tas ir) kas tur tiek prasīts, piemēram, parādīsies 9+3, tad jāievada summa 12. Es jums aizsūtīšu no vienas sistēmas saitus, tie būs gandrīz vai vienādi visi, vēl var būt vienkārši parādās cipars, pieņemsim 14, tad jāievada tukšajā lauciņā arī 14 un nospiež enter, un aizveram saitu un ņemam nākošo zilo lodziņuun tā skatās visas reklāmas. Ja naudiņa ieskaita Jūsu konta parādās zaļais uzraksts, bet ja uzraksts sarkanā krāsā, limits klikšķu šodien jau ir izsmelts un naudiņu nesaņemat. http://www.myhonestbux.com/?ref=ziguri1966 http://www.maniaclicksbrazil.com/?ref=ziguri1966 http://www.globalinvestmentsbux.com/?ref=ziguri1966 http://www.yourprofitbux.com/?ref=ziguri1966 http://www.thebuxgroup.com/?ref=ziguri1966 http://www.tviptc.com/?ref=ziguri1966 http://www.asiabux.com/?ref=ziguri1966 http://www.dollarfastmoney.com/?ref=ziguri1966 http://www.infinitybux.com/?ref=ziguri1966 katrs saits jāatver un reklāmas jāapskatās tikai 1x diennaktī. šitās skaitās click to pay JA KAUT KAS IR NESKAIDRS DROŠI RAKSTIET PALĪDZĒŠU.
 
Tavs komentārs:
Vārds:
Epasts:
Teksts:
 
« Atpakaļ
 
Trešdiena, 18.jūlijs
Reklāma
Par mums
Kontakti
Atsauksmes
Uzņēmumiem
Lietotājs:
Parole:

Aizmirsi paroli!

Copyright © 2002
e-students.lv

Top.LV


on-line.lv rating system

Latvijas 
Reitingi