sākumlapa darbs prakse kursi forumi
reklāma


Nodokļu atgriešana

Mājas lapas izstrāde WEBstyle.lv

Virtuālais birojs - Juridiskā adrese un citi grāmatvedības pakalpojumi

Darbs

Jumta bagāžnieki
Thule
Jumta kastes

Onkoloģija, Krūts vēzis

Ziemas riepas


Forumi » Darbs un prakse » Komentāri
Konsultants FABERLICā Dace 04.02.2009 20:01
Jauna mājas lapa: http://www.faberlic-kosmetika.lv vai vienkārši http://www.faberlik.lv Pievienojies mūsu komandai. Reģistrējies par konsultantu on-line. Liec savus datus Faberlic konsultantu katalogā. Apmācīsim, palīdzēsim - iespējas ir ne tikai piepelnīties, bet arī pelnīt.
janis 13.02.2009 19:07
Sveiki. Šis darbiņš ir saistīts ar interneta reklāmu apskati. Nekas no sava maka nav jāiegulda! Viss ir ļoti vienkārši var labi nopelnīt tikai pašam ir jāpastrādā apskatot reklāmas pelnīt var vairāk ja piesaista vēl kādu dalībnieku draugus, paziņas u.t.t. Šis ir kaut kas līdzīgs inauda bet nopelnīt var daudz vairāk. 1) Reģistrējies te- www.paypal.ru - šis būs tavs konts no kura varēs naudu sūtīt uz savu bankas kontu (to var izdarīt arī vēlāk) 2) Reģistrējies te- http://babalac.com/pages/ index.php?refid=chox reģistrācijas laikā jums prasīs jūsu kontu izvēleties paypal ,ja visas reģistrācijas ir veiktas atliek sākt pelnīt naudiņu. Ir 2 veidi kā pelnīt tas ir "inbox" taustiņš un "paid click" taustiņš. Nospiežot uz tiem parādīsies atdreses zilā krāsā, tad jāizvēlas kods atvērusies lapa jāpatur (kā nu kura) 30sek. taisa ciet un tā vairākas reizes un jūsu konts ir papildināts. Sākumā tev piešķirs naudas bonusu. Tikai atceries netaisiet viltus e- pastus reģistrācijai tad nobloķēs. Pats šajā lapā mēnesī nopelnu ap 600Ls. Varat sākt pelnīt
janka 23.02.2009 13:16
LABĀKAIS SAITS!!! Šeit vairāk kā 350 reklāmu. Dienā var nopelnīt no 20 $ http://www.clickersheaven.com/register.php/chox.html naudu pārskaita caur https://www.alertpay.com/index.aspx vai www.paypal.com (izvēlē ir arī krievu valoda) 20 $ = 10.88 Ls, bet, ja paskaita, ka 20 $ var nopelnīt 1 dienas laikā, tad mēnesī sanāk 31 * 10.88 Ls = 337.28 Ls !!! Ja ir jautājumi, raksti! Lai veicas nopelnīt šajos krīzes laikos!
Dace 16.04.2009 17:58
Sievietes vienmēr ir gribējušas izskatīties skaistas, vai ne? Kaut arī krīzes laiks, tomēr kosmētiku lietojam. Kā jau zināms skābeklis ir mums vajadzīgs, arī ādai.Kompānijai Faberlic vienīgajai ir skābekļa kosmētikas patents. Kompānija piedāvā līdzekļus sejas, ķermeņa, matu kopšanai, vannai un dušai, vīriešiem, visai ģimenei, dekoratīvo kosmētiku, un parfimēriju. Kosmētika irbagātināta ar 100% dabīgo vielu –NovaftemO2 (no jūras augiem). Ir arī produkti ar antialerģisku iedarbību, brūču un apdegumu ārstēšanai u.c. Faberlic piedāvā iespēju iegādāties kosmētiku sev par 30% lētāk, kļūstot par Priviliģēto pircēju. Man šķiet tā ir laba iespēja, lietot labu kosmētiku par labu cenu. Ja kādai interesē, rakstiet uz e-pastu - deiwa@inbox.lv VALMIERAS rajonā varu būt jūsu konsultante!
 
Tavs komentārs:
Vārds:
Epasts:
Teksts:
 
« Atpakaļ
 
Otrdiena, 17.jūlijs
Reklāma
Par mums
Kontakti
Atsauksmes
Uzņēmumiem
Lietotājs:
Parole:

Aizmirsi paroli!

Copyright © 2002
e-students.lv

Top.LV


on-line.lv rating system

Latvijas 
Reitingi